AktuelnoOlovo

IZVJEŠTAJ IZ OLOVA O STANJU NA DAN 04.04.2020.g.

  • Olovo je i dalje bez registrovanih slučajeva zaraze koronavirusom!
  • U jutrošnjem izvještaju štabu CZ Olovo iz našeg Doma zdravlja navode kako je 97 osoba na području naše općine u izolaciji i pod medicinskim nadzorom. U odnosu na dan prije ta mjera je prestala za 7, a propisani za 9 novih osoba. U pet slučajeva radi se o dolascima na područje naše općine, ostalo su njihovi kontakti.
  • Niko od lica koja su u izolaciji nije prijavio bilo kakve simptome niti tegobe koje bi se mogle dovesti u vezu sa COVID-19, niti je iko od tih lica zatražio psihološku pomoć i podršku.
  • Svi zdravstveni radnici su dobro- stoji na kraju izvještaja iz Doma zdravlja Olovo.
  • Iz naše PS Olovo izvještavaju kako je u protekla 24 sata pod mjerama nadzora bilo 95 lica, od čega se 8 nalazi na području drugih općina. Šest lica nije zatečeno na adresi stanovanja, a radi se o vozačima. Nisu u poslednja 24 sata zabilježeni slučajevi nepoštivanja samoizolacije  i drugih izdatih naredbi.
Prikaži više

Povezani članci

Back to top button