AktuelnoOlovoZdravlje

SVE POVOLJNIJA EPIDEMIOLOŠKA SLIKA I U OLOVU

U kontekstu opšteg poboljšanja epidemiološko situacije u cijeloj BiH i najavljenih ublažavanja važećih restriktivnih mjera sa dr. Izudinom Kućanovićem direktorom Doma zdravlja Olovo razgovarali smo o tim parametrima na nivou naše općine. U razgovoru koji možete poslušati u našem podcastu dr Kućanović saopštio nam je vrlo optimistične rezultate trenutnog stanja. Naime sa današnjim danom (18.05.2021.godine) na području naše općine 2 su aktivna slucaja Covid pozitivnih osoba, 4 osobe su u izolaciji, a nakon dugo vremena u UKC Sarajevo nema smješten niti jedan pacijent iz Olova.

Sa prvim čovjekom Doma zdravlja Olovo govorili smo o nabavci vakcina, procesu imunizacije i planovima na tom polju, potrebi nastavka opreznog i odgovornog ponašanja i drugim aktuelnim temama.

Čitajte nas! Slušajte nas! Gledajte nas!

Prikaži više

Povezani članci

Back to top button