AktuelnoMjesne zajedniceOlovoSportTurizamZdravlje

Izgradnja objekta vanjskih bazena na termalnu vodu u Solunu se nastavlja

Resorno ministarstvo se opredijelilo da sa 300.000,00 KM podrži nastavak realizacije projekta “Izgradnja objekta vanjskih bazena na termalnu vodu” u Olovu.

– Bazen će koristiti pored stanovništva koristiti i naše škole, gdje će nastavnici moći da održavaju i treninge plivanja. Ovaj projekat smatramo izuzetno važnim za naše školarce, tako da se radujemo što će ova sredstva pomoći Općini Olovo da se taj projekat konačno završi – rekla je Subašić.

Podsjećamo izgradnja bazena u Solunu je započela prošle godine.

Napominjemo da je Vlada ZDK u prethodnom mandatu, koju je vodio premijer Mirnes Bašić, a na prijedlog resornog ministra Spahije Kozlića, već ranije u dva navrata odobravala sredstava za ovaj, važan projekat za MZ Solun i učenike OŠ Hasan Kikić.

Prikaži više

Povezani članci

Back to top button