AktuelnoOlovoSport

KO ĆE BITI PROTIVNIK NK “STUPČANICA”

Žrijebanje parova 1/16 finala Kupa Bosne i Hercegovine 2023/2024. biće održano sutra, u utorak, 19. 09. 2023. u 12:00 sati u prostorijama NS/FS BiH u Sarajevu.

Sutra ćemo dakle saznati ko će biti protivnik našem klubu i gdje će se igrati ta jedna utakmica. U ovoj fazi takmičenja dakle i dalje nema revanš susreta.

U nastavku donosimo spisak svih klubova koji su se plasirali u ovu fazu takmičenja, odnosno spisak mogucih protivnika naše ekipe.

FK Borac Banja Luka, NK Bosna Visoko, GNK Bratstvo Bosanska Krupa HNK Brotnjo Čitluk, NK Čelik Zenica, FK Goražde Goražde, NK GOŠK Gabela, FK Igman Konjic, NK Jedinstvo Bihać, FK Kozara Gradiška, FK Laktaši Laktaši, FK Leotar Trebinje, HŠK Posušje Posušje, FK Radnik Bijeljina, FK Radnik Hadžići, FK Rudar Prijedor Prijedor, FK Sarajevo Sarajevo, FK Slavija Istočno Sarajevo, FK Sloboda Tuzla, FK Sloga Doboj Doboj, HNK Sloga Uskoplje/Gornji Vakuf, NK Stupčanica Olovo, FK Sutjeska Foča, NK Široki Brijeg Široki Brijeg, FK Tekstilac Derventa, HNK Tomislav Tomislavgrad, NK TOŠK Tešanj, FK Tuzla City Tuzla, FK Velež Mostar, HŠK Zrinjski Mostar, FK Zvijezda 09 Bijeljina, FK Željezničar Sarajevo.

Prikaži više

Povezani članci

Back to top button