Sport

Safer Karić igrač i prvotimac OK “Olovo” pozvan na širi spisak juniorske reprezentacije BiH u odbojci

13133363_10205034128486523_1198223585311302049_nSelektori muške i ženske juniorske, ženske kadetske i muške pionirske odbojkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine objavili su šire spiskove odbojkaša-ica za predstojeća takmičenja u organizaciji Balkanske odbojkaške asocijacije.

Selektor ženske juniorske odbojkaške reprezentacije BiH, Adnan Žilić, objavio je širi spisak na kojem se našlo 26 odbojkašica, i to:
1 Medina Zuhrić Tehničar OK „Novi Grad“ Sarajevo
2 Ivana Satnić Tehničar HŽOK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg
3 Majra Mušija Korektor OK „Kakanj“ Kakanj
4 Nedima Kamberović Korektor OK „Sloboda“ Tuzla
5 Elena Babić Korektor ŽOK „Bimal – Jedinstvo“ Bčko
6 Amra Mandžukić Korektor OK „Kula Gradačac“ Gradačac
7 Adna Begović Primač OK „Goražde“ Goražde
8 Ana Marija Periša Primač OK „Troglav“ Livno
9 Marija Klisanin Primač OK „Troglav“ Livno
10 Iman Isanović Primač OK „SA Volley“ Sarajevo
11 Dženita Dokić Primač OK „Kakanj“ Kakanj
12 Antonela Crvenković Primač OK „Smeč“ Lukavac
13 Rada Kostić Primač ŽOK „Bimal – Jedinstvo“ Bčko
14 Sara Vučković Primač ŽOK „Bimal-Jedinstvo“ Brčko
15 Amna Osmanković Primač OK „Novi Grad“ Sarajevo
16 Marija Jaglučić Primač OK „Maglić“ Foča
17 Sonja Jegdić Primač OK „Maglić“ Foča
18 Ivana Radović Primač OK „Maglić“ Foča
19 Melika Jahić Primač OK „Sloboda“ Tuzla
20 Džemila Hadžić Primač ŽOK „Igman“ Ilidža
21 Ivana Papaz Primač OK „Slavija“ Istočno Sarajevo
22 Sara Tanacković Primač OK „Slavija“ Istočno Sarajevo
23 Lejla Viteškić Srednji bloker OK „Novi Grad“ Sarajevo
24 Maja Lasić Srednji bloker HŽOK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg
25 Meliha Musić Libero OK „Goražde“ Goražde
26 Milica Krunić Libero OK „Maglić“ Foča

Ženska juniorska odbojkaška reprezentacija BiH učestvovaće na BVA turniru koji će se odigrati u periodu od 02. do 06. avgusta 2016. godine u Bijeljini/Bosna i Hercegovina.

Sastav grupa:

Grupa 1 Grupa 2

Srbija Bugarska

Moldavija Rumunija

Crna Gora Bosna i Hercegovina

Makedonija Turska

Na širem spisku selektora muške juniorske odbojkaške reprezentacije BiH, Selvedina Karića, našlo se 16 odbojkaša:

10425589_1512811322280741_861964468_n1 Borojević Ilija Tehničar OK „Modriča-Optima“ Modriča
2 Turanjanin Stefan Tehničar OK „Lubinje-Bankom“ Ljubinje
3 Ivić Ivo Tehničar HOK „Domaljevac“ Domaljevac
4 Gavrić Bojan Korektor OK „Modriča-Optima“ Modriča
5 Ilić Josip Korektor OK „Napredak“ Odžak
6 Bijelović Jovo Korektor OK „Mladost“ Brčko
7 Babić Perica Primač OK „Modriča-Optima“ Modriča
8 Lecič Rastko Primač OK „Lubinje-Bankom“ Ljubinje
9 Ristić Andrej Primač MOK „Jedinstvo“ Brčko
10 Karić Safer Primač OK „Olovo“ Olovo
11 Novaković Jovan Srednji bloker OK „Modriča-Optima“ Modriča
12 Dejan Jocič Srednji bloker OK „Radnik“ Bijeljina
13 Lecič Ivan Srednji bloker OK „Lubinje-Bankom“ Ljubinje
14 Amanović Marko Srednji bloker OK „Lubinje-Bankom“ Ljubinje
15 Agatić Mario Libero MOK „Jedinstvo“ Brčko
16 Matej Ivić Libero HOK „Domaljevac“ Domaljevac

Muška juniorska reprezentacija učestvovaće na BVA prvenstvu koje će se odigrati u Vrnjačkoj Banji/Srbija, u periodu od 23. do 27. avgusta 2016. godine.

Učesnici turnira: Bosna i Hercegovina, Bugarska, Crna Gora, Rumunija, Srbija i Turska.

Radmila Marković, selektor ženske kadetske dobojkaške rerpezentacije BiH objavila je širi spisak na kojem se našlo 24 odbojkašice:

1 Milana Božić Tehničar ŽOK „Modriča“ Modriča
2 Barbara Čelar Tehničar OK „Troglav“ Livno
3 Jelena Lukić Tehničar ŽOK „Bimal-Jedinstvo“ Brčko
4 Antonela Crvenković Tehničar OK „Smeč“ Lukavac
5 Tamara Ilić Korektor ŽOK „Radnik“ Bijeljina
6 Nevena Vidojević Korektor ŽOK „Gacko“ Gacko
7 Dragana Ganilović Korektor ŽOK „Bimal-Jedinstvo“ Brčko
8 Sarah Braselle Korektor ŽOK „Igman“ Ilidža
9 Ana Damjanović Korektor ŽOK „Radnik“ Bijeljina
10 Ivana Radović Primač OK „Maglić“ Foča
11 Sara Vučković Primač ŽOK „Bimal-Jedinstvo“ Brčko
12 Ana Ištur Primač OK „Troglav“ Livno
13 Anđela Kovač Primač OK „Slavija“ Istočno Sarajevo
14 Jelena Kremenović Primač OK „Inova“ Banja Luka
15 Jovana Biberdžić Primač OK „Hercegovac“ Bileća
16 Nikolina Buha Primač ŽOK „Gacko“ Gacko
17 Amna Osmanković Primač ŽOK „Novi Grad“ Sarajevo
18 Džana Obuća Srednji bloker OK „Goražde“ Goražde
19 Lucija Ljubić Srednji bloker HŽOK „Smeč“ Široki Brijeg
20 Džana Kurtalić Srednji bloker ŽOK „Bimal-Jedinstvo“ Brčko
21 Jelena Komljenović Srednji bloker OK „Inova“ Banja Luka
22 Sofija Ivanković Srednji bloker OK „Inova“ Banja Luka
23 Tatjana Lucić Srednji bloker OK „Slavija“ Istočno Sarajevo
24 Ana Oro Srednji bloker OK „Slavija“ Istočno Sarajevo

Ženska kadetska reprezentacija BiH će u periodu od 12. do 16. avgusta 2016. godine učestvovati na BVA prvenstvu koje će se odigrati u Baru/Crna Gora.

Sastav grupa:

Grupa 1 Grupa 2

Srbija Turska

Bosna i Hercegovina Moldavija

Rumunija Bugarska

Crna Gora Grčka

Nihad Bešlija, selektor muške pionirske odbojkaške reprezentacije BiH na širi spisak je stavio 15 odbojkaša, i to:

1 Ivan Barić Tehničar OK „Ilijaš“ Ilijaš
2 Boris Savić Tehničar OK „Libero“ Bijeljina
3 Amin Ćatić Tehničar OK „Bužim“ Bužim
4 Milenko Kozić Tehničar OK „Ljubinje“ Ljubinje
5 Aleksa Mandić Korektor MOK „Jedinstvo“ Brčko
6 Faris Hujuć Korektor OK „Mladost“ Petrovac
7 Filip Lečić Primač OK „Ljubinje“ Ljubinje
8 Adin Kadrić Primač OK „Ilijaš“ Ilijaš
9 Adin Fazlić Primač OK „Kakanj 78“ Kakanj
10 Bojan Gluhović Srednji bloker OK „Jahorina“ Pale
11 Dejan Đurić Srednji bloker MOK „Jedinstvo“ Brčko
12 Marko Gusić Srednji bloker OK „Libero“ Bijeljina
13 Pavle Gordić Srednji bloker OK „Ljubinje“ Ljubinje
14 Marko Karamanović Srednji bloker OK „Modriča-Optima“ Modriča
15 Tomo Ilić Libero OK „Napredak“ Odžak
16 Ilija Krunić Libero OK „Ljubinje“ Ljubinje

Muška pionirska reprezentacija BiH će učestvovati na BVA prvenstvu u Ivanjici/Srbija koje će se odigrati u periodu od 03. do 07. avgusta 2016. godine.

Sastav grupa:

Grupa 1 Grupa 2

Turska Bugarska

Grčka Rumunija

Moldavija Srbija

Bosna i Hercegovina Crna Gora

Izvor;www.sportzdk.ba

Prikaži više

Povezani članci

Pogledajte također
Close
Back to top button