AktuelnoNGO i udruženjaOlovo

DANAS JE 3.DECEMBAR – DAN OSOBA SA INVALIDITETOM

U povodu 03.decembra – Dana osoba sa invaliditetom u našem studiju ugostili smo Hajrudina Begovića predsjednika olovskog Udruženja djece i omladine sa invaliditetom “Osmjeh Plus”. Ovo udruženje prethodnih godina je na ovaj datum organiziralo druženje invalidnih osoba sa područja naše općine, u hotelu “Aquaterm” no zbog aktuelne epidemiološke situacije ta tradicija je ove godine prekinuta.

  • Zdravlje našeg članstva nam je najpreče, a ono je ionako narušeno, te smo, poštujući mjere, ograničenja i preporuke nadležnih, odlučili izostaviti ove aktivnosti. Nadamo se da će situacija sa pandemijom omogućiti da provedemo tradicionalnu akciju novogodišnjih paketića za naše članstvo. U međuvremenu kontaktiramo telefonom, putem društvenih mreža i sl. Mi radimo i nastojimo i u ovakvim okolnostima pomoći našim kategorijama- kazao je, između ostalog, g-din Begović gostujući u programu našeg radija. Pridružujući se njegovim čestitkama za 3. decembar svim osobama sa invaliditetom na području naše općine Olovo i BiH, za vas koji niste bili u mogućnosti pratiti prvi sat našeg prijepodnevnog druženja donosimo na ovom linku kompletan tonski snimak razgovora.
Prikaži više

Povezani članci

Back to top button