AktuelnoMjesne zajedniceOlovo

100 NOVIH LED SIJALICA U NASELJIMA OLOVSKE LUKE, LAVŠIĆI I GURDIĆI

  Na području naše općine započeo je još jedan projekat instalacije ulične rasvjete, čime se nastavlja realizacija plana uvođenja LED rasvjete u svim našim  naseljima. U sklopu tih aktivnosti oko 100 novih sijalica i stubova ulične rasvjete postavljaju se u djelu Olovskih Luku, te naseljima Lavšići i Gurdići. Konkretno, u projektu vrijednom 54.990 KM, preduzeće „Kopkomerc“ iz Živinica, kao najpovoljniji izvođać, instalirat će 65 rasvjetnih tijela u djelu naselja Olovske Luke i potezu prema Podovima, te 32 stuba i sijalice u naseljima Gurdići i Lavšići.

  Projekat izgradnje, rekonstrukcije i proširenja LED rasvjete na području naše općine počeo je 2013. godine sa intencijom da modernom, ekonomičnom i učinkovitom  LED rasvjetom zamjeni staru uličnu rasvjetu i osvjetli sva olovska naselja. Taj proces ovim projektom još nas više približava tom cilju,saopšteno je iz Općine Olovo.

Prikaži više

Povezani članci

Back to top button