AktuelnoOlovo

ZAVRŠEN PROLJETNI RASPUST – NASTAVA I DALJE ONLINE

Nakon sedmičnog odmora, u okviru proljetnog raspusta, koji je trajao od 25.3. do 31.3.2021.godine, danas 1. aprila nastavlja se obrazovni proces u našim školskim ustanovama. Zbog pogoršane epidemiološke situacije izazvane pandemijom širenja corona virusa (COVID-19), a na osnovu Uputstva Ministarstva za obrazovanje,nauku kulturu i sport ZDK-a, nastava će se I dalje odvijati ONLINE.

Podsjećamo na ONLINE nastavu naši su učenici, iz istih razloga i preporuka, prešli sedmicu prije raspusta, tačnije u periodu od 15.3.2021. do 24.3.2021. godine, tako da se sa današnijim danom samo nastavlja taj oblik obrazovnog procesa.

Online nastava obavlja se putem Teams platforme prema važećem rasporedu časova za tekuću školsku godinu- napominju iz rukovodstava naših škola.

Svim učenicima i nastavnicima želimo zdravlje i uspješan nastavak novog obrazovnog ciklusa!

Prikaži više

Povezani članci

Back to top button