AktuelnoHistorijaKulturaSport

Svečano otvaranje Manifestacije kulture i sporta “Ilijaški dani 2022” u petak 01. jula u 20 sati

Tradicionalna Manifestacija kulture i sporta “Ilijaški dani” ove godine će se održati u periodu od 1. do 6. jula 2022.godine, a za posjetitelje je pripremljen bogat kulturno-zabavni i sportski program, kao i edukacijski i zabavni sadržaji za djecu i omladinu. Pored niza koncertnih događaja, nogometnih i košarkaških turnira te zabavnog parka, organizatori su pripremili i likovne izložbe, promocije knjiga te filmski maraton za djecu.

Svečano  otvaranje Manifestacije “Ilijaški dani 2022” bit će upriličeno u petak, 1. 7. 2022. godine s početkom u 20 sati na Trgu Alija Izetbegović u Ilijašu.

Uz molbu građanima koji žive u centralnoj jezgri grada za strpljenje i razumijevanje u danima održavanja Manifestacije, iz Organizacionog odbora poručuju:

Drage Ilijašanke i Ilijašani iz svih dijelova naše općine, dragi građani susjednih općina, dragi gosti i prijatelji iz domovine i dijaspore, radujemo se vašem dolasku, druženju i posjeti pripremljenim programima. Dobro nam došli!”

Tradicionalna Manifestacija kulture i sporta “Ilijaški dani” ove godine će se održati u periodu od 1. do 6. jula, a za posjetitelje je pripremljen bogat kulturno-zabavni i sportski program, kao i edukacijski i zabavni sadržaji za djecu i omladinu. Pored niza koncertnih događaja, nogometnih i košarkaških turnira te zabavnog parka, organizatori su pripremili i likovne izložbe, promocije knjiga te filmski maraton za djecu.

Svečano  otvaranje Manifestacije “Ilijaški dani 2022” bit će upriličeno u petak, 1. 7. 2022. godine s početkom u 20 sati na Trgu Alija Izetbegović u Ilijašu.

Uz molbu građanima koji žive u centralnoj jezgri grada za strpljenje i razumijevanje u danima održavanja Manifestacije, iz Organizacionog odbora poručuju:

Drage Ilijašanke i Ilijašani iz svih dijelova naše općine, dragi građani susjednih općina, dragi gosti i prijatelji iz domovine i dijaspore, radujemo se vašem dolasku, druženju i posjeti pripremljenim programima. Dobro nam došli!”

Prikaži više

Povezani članci

Back to top button