AktuelnoOlovoSport

NK STUPČANICA SUTRA ZAPOČINJE S PRIPREMNIM UTAKMICAMA

Nakon nedavne prozivke svih igrača na koje NK Stupčanica računa u novoj polusezoni otvorene su pripreme za nove ligaške duele i nastavak prvenstva u Mtel Prvoj ligi Federacije. Prve treninge naš klub obavio je u “SRC Ajdinovići”.

Klub sa Danca sutra će (subota 28.01.2023.godine) odigrati i prvu pripremnu utakmicu. Na pomoćnom terenu stadiona “Asim Ferhatović Hase”, sa početkom u 13 h. Stupčanica igra protiv ekipe FK “BATON” Sarajevo koji se takmiči u Drugoj ligi FBiH Centar. Već naredne subote (04.01.2023.g.) novu pripremnu utakmicu NK “Stučanica” igra protiv FK “Zvijezda 09” izBijeljine. Inače, FK “Zvijezda 09” se takmiči u u Prvoj ligi RS.

Drugi dio priprema naša ekipa obavit će u Turskoj gdje će u Beleku imati 3 internacionalne prijateljske utakmice. Putovanje u Tursku planirano je 11.02.2023 god., a boravak će trajati do 23.02.2023 god. Po povratku u našu državu, slijedi generalna proba, a ubrzo potom i prvo kolo proljetnog dijela Mtel Prve lige Federacije.

Prikaži više

Povezani članci

Back to top button